Was soll das? Hier lesen!
Home
Hevoset
Hae
Rekisteröi
Tallit
Kantakirja
Kilpailukalenteri »
Login
Rekisteri
Vanille de Coquerie Z
V-LN: 4504255 - V-ID: 177470
Zangersheide Reitpferd Schimmel
Tamma
Avaa laajempi genetiikka: E/e A/a G/g Sty/S f/F
170cm Korkea
Merkitty kilpahevoseksi
Hevosen nettisivut
Syntynyt (rekisterin mukaan):22.10.2008
Avaa laajempi genetiikka
Sport
Springen
Omistushistoria
Kasvattanut
Reitschule Cederberg
(Tina)
Nykyinen omistaja
Reitschule Cederberg
(Tina)
Quastor Z
Quidam Z
privates Zuchtpferd
privates Zuchtpferd
Fascha
privates Zuchtpferd
privates Zuchtpferd
Vanille Fleur Z
Fra Diavolo Z
privates Zuchtpferd
privates Zuchtpferd
Vanille Z
privates Zuchtpferd
privates Zuchtpferd
Rekisteröidyt jälkeläiset
Vanille de Coquerie Z ei ole jälkeläisiä listattuna
Hae Jälkeläiset
Lisätiedot
Vanille de Coquerie Z lisätietoja ei ole saatavilla
Jalostusarviointi
Vanille de Coquerie Z ei ole vielä täyttänyt kriteerejä arviointia varten.
Palkinnot
Vanille de Coquerie Z ei omista palkintoja
Tulokset rekisterissä
Vanille de Coquerie Z ei ole rekisteröitynä mihinkään yhdistykseen
Vanille de Coquerie Z on saavuttanut 150 kilpailupistettä.
Sijoittuminen
Päivämäärä
Tiedot
Tapahtuma
Järjestäjä
Nykyinen omistaja
Ratsastaja
8
Z:151.5s [16 F.])
2024-05-24
Springen Klasse M* (Zeit), Abteilung 7
Spontan Springen auf Wolfshöhe
Rising Sun Stables
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
2
2024-05-13
Stilspringen L - Abteilung 4
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
6
2024-05-13
Zeitspringen M* - Abteilung 6
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
20
6.7)
2024-04-29
Stilspringprüfung Klasse L, Abteilung 1
Couture Jumping Club
Sportzentrum Redbird
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
10
7.3)
2024-04-29
Stilspringprüfung Klasse M*, Abteilung 2
Couture Jumping Club
Sportzentrum Redbird
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
23
2024-04-19
Punktespringprüfung mit Joker Kl. M*, Abteilung 2
Kailuas Springderby 2024 @ Team James
Team James
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
10
2024-03-08
Stilspringen L - Abteilung 5
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
8
2024-03-08
Zeitspringen M* - Abteilung 8
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
14
F:4 [4+0]/60.4s)
2024-03-06
Springprüfung Kl. L, Abteilung 1
Springen pur
Akazienhof
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
79
F:4 [4+0]/72.6s)
2024-03-06
Springprüfung Kl. M*
Springen pur
Akazienhof
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
3
8.7)
2024-03-03
Springreiterwettbewerb Kl. M
"Imagine The Future" Jugendturnier
Akazienhof
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
10
7.4)
2024-03-03
Stilspringprüfung Kl. L, Abteilung 1
"Imagine The Future" Jugendturnier
Akazienhof
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
11
7.5)
2024-03-03
Stilspringprüfung Kl. M*
"Imagine The Future" Jugendturnier
Akazienhof
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
10
2024-03-01
Springprüfung Klasse M, Abteilung 1
Springen in Weiß
Gestüt Möhrental
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
18
2024-02-26
L Zeitspringen, Abteilung 2
TS Moloney Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
4
2024-02-26
M* Springen, Abteilung 5
TS Moloney Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
20
2024-02-21
Springprüfung Klasse L, Abteilung 6
Late Entry Spring- & Dressurtag
Gestüt Johannsen
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
12
2024-02-21
Springprüfung Klasse M*, Abteilung 3
Late Entry Spring- & Dressurtag
Gestüt Johannsen
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
10
6.8)
2024-02-14
Springreiterwettbewerb Kl. M, Abteilung 2
"Imagine The Future" Jugendturnier
Akazienhof
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
19
6.6)
2024-02-14
Stilspringprüfung Kl. L, Abteilung 2
"Imagine The Future" Jugendturnier
Akazienhof
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
1
9.0)
2024-02-14
Stilspringprüfung Kl. M*, Abteilung 1
"Imagine The Future" Jugendturnier
Akazienhof
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
62
F:4 [4+0]/65.95s)
2024-02-13
Springprüfung Kl. M** (Fehler/Zeit)
Monthly Meeting XLI
Pemberley Events
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
14
2024-02-12
Stilspringen L - Abteilung 1
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
8
2024-02-12
Zeitspringen M* - Abteilung 8
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
4
7.7)
2024-02-09
M* Stilspringen, Abteilung 3
TS Moloney Showjumping Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
12
2024-02-09
M* Springen, Abteilung 1
TS Moloney Showjumping Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
6
2024-02-09
M* Punktespringen, Abteilung 3
TS Moloney Showjumping Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
8
2024-02-05
Springprüfung Klasse L, Abteilung 1
Season Opening 2024 - Showjumping
Team James
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
2
2024-02-05
Springprüfung Klasse M*, Abteilung 5
Season Opening 2024 - Showjumping
Team James
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
27
F:16 [16+0]/60.1s)
2024-02-04
Springprüfung Kl. L, Abteilung 3
Springen pur
Akazienhof
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
74
F:4 [4+0]/70.5s)
2024-02-04
Springprüfung Kl. M*
Springen pur
Akazienhof
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
4
2024-02-04
Springen Klasse M* - Gruppe 3
Hindernisse überfliegen
Turnierstall Zille
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
2
2024-01-16
Springprüfung Klasse L, Abteilung 1
January Showjumpers Event
Gestüt Johannsen
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
10
2024-01-16
Springprüfung Klasse M*, Abteilung 3
January Showjumpers Event
Gestüt Johannsen
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
3
2024-01-14
Springen M - Abteilung 3
NCC Late Entry Jahresauftakt Springen
Nereus Competition Corner
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
12
2024-01-08
Zeitspringen Kl.M*, 1. Abt.
willkommen . 2 0 2 4
Eventzentrum Zahr
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
6
2024-01-02
L Springen, Abteilung 2
TS Moloney Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
19
2024-01-02
L Zeitspringen, Abteilung 2
TS Moloney Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
5
2024-01-02
M* Springen, Abteilung 4
TS Moloney Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
2
2023-12-28
L Springen, Abteilung 3
Moloney Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
8
2023-12-28
L Zeitspringen, Abteilung 3
Moloney Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
11
2023-12-28
M* Springen, Abteilung 4
Moloney Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
7
Z:127.2s [0 F.])
2023-12-27
Springprüfung Kl.M*, Abteilung 3
LATE ENTRY Spring- und Dressur Turnier
Gestüt Rheinau
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
5
Z:123.7s [8 F.])
2023-12-27
Springprüfung Kl.L, Abteilung 5
LATE ENTRY Spring- und Dressur Turnier
Gestüt Rheinau
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
3
7.5)
2023-12-27
Stilspringprfg. Kl.L, Abteilung 1
LATE ENTRY Spring- und Dressur Turnier
Gestüt Rheinau
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
29
Z:159.7s [4 F.])
2023-12-23
Standardspringen Klasse M*, Abteilung 1
3. Springfestival
Reitverein Zahrpik
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
12
2023-12-21
L Springen, Abteilung 2
TS Moloney Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
4
2023-12-21
L Zeitspringen, Abteilung 4
TS Moloney Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
6
2023-12-21
M* Springen, Abteilung 5
TS Moloney Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
2
F:0 [0+0]/65.27s)
2023-12-19
Zeitspringprüfung Kl. L gesponsert von Ideohest
Late Entry Kronhausen Spezial IV
Sportpferde Chúille
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
16
F:12 [12+0]/61.11s)
2023-12-19
Zeitspringprüfung Kl. M* präsentiert von Ideohest
Late Entry Kronhausen Spezial IV
Sportpferde Chúille
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
11
2023-12-18
Stilspringen L - Abteilung 2
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
13
2023-12-18
Zeitspringen M* - Abteilung 3
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
5
7.5)
2023-12-09
M* Stilspringen, Abteilung 3
Showjumping Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
18
2023-12-09
M* Springen, Abteilung 2
Showjumping Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
8
2023-12-09
M* Punktespringen, Abteilung 1
Showjumping Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
13
F:4 [4+0]/69.97s)
2023-12-08
Springprüfung m. steigenden Anforderungen Kl. M*
Late Entry Kronhausen Spezial II
Sportpferde Chúille
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
7
2023-12-06
Springen M - Abteilung 3
5. FM Springturnier
Fahrstall Miracles
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
7
2023-12-03
Springen M - Abteilung 9
NCC Kleines Springfest II
Nereus Competition Corner
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
9
2023-12-02
L Springen, Abteilung 5
TS Moloney Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
9
2023-12-02
L Zeitspringen, Abteilung 2
TS Moloney Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
17
2023-12-02
M* Springen, Abteilung 1
TS Moloney Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
7
Z:122.1s [4 F.])
2023-11-30
Springprüfung Kl.M*, Abteilung 4
LATE ENTRY Spring- und Dressur Turnier
Gestüt Rheinau
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
4
Pkt:38/90.9s)
2023-11-30
Punktespringen Kl.M*, Abteilung 3
LATE ENTRY Spring- und Dressur Turnier
Gestüt Rheinau
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
17
6.3)
2023-11-29
M* Stilspringen, Abteilung 4
Showjumping Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
16
2023-11-29
M* Springen, Abteilung 4
Showjumping Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
17
2023-11-29
M* Punktespringen, Abteilung 1
Showjumping Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
4
2023-11-26
L* Standardspringen, Abteilung 9
Seamair Springstunde
Turnierstall Kleemann
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
2
2023-11-26
L** Punktespringen, Abteilung 7
Seamair Springstunde
Turnierstall Kleemann
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
4
2023-11-26
M* Stilspringen, Abteilung 12
Seamair Springstunde
Turnierstall Kleemann
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
4
Z:110.8s [8 F.])
2023-11-23
Springprüfung Kl.M*, Abteilung 6
LATE ENTRY Spring- und Dressur Turnier
Gestüt Rheinau
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
3
Pkt:40/117.3s)
2023-11-23
Punktespringen Kl.M*, Abteilung 8
LATE ENTRY Spring- und Dressur Turnier
Gestüt Rheinau
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
2
Z:124.2s [4 F.])
2023-11-20
Springprüfung Kl.M*, Abteilung 2
LATE ENTRY Spring- und Dressur Turnier
Gestüt Rheinau
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
8
Pkt:35/73.8s)
2023-11-20
Punktespringen Kl.M*, Abteilung 5
LATE ENTRY Spring- und Dressur Turnier
Gestüt Rheinau
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
8
F:4 [4+0]/64.06s)
2023-11-15
Zwei-Phasen-Springprüfung Kl. M* präsentiert von Regensburgerversicherungen
Late Entry Kronhausen Spezial I
Sportpferde Chúille
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
25
F:8 [0+8]/101.82s)
2023-11-15
Zwei-Phasen-Springprüfung Kl. M** präsentiert von Regensburgerversicherungen
Late Entry Kronhausen Spezial I
Sportpferde Chúille
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
2
Z:96.8s [8 F.])
2023-11-13
Springprüfung Kl.L, Abteilung 1
LATE ENTRY Spring- und Dressur Turnier
Gestüt Rheinau
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
9
Z:144.1s [4 F.])
2023-11-13
Springprüfung Kl.M*, Abteilung 2
LATE ENTRY Spring- und Dressur Turnier
Gestüt Rheinau
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
12
2023-11-11
Stilspringen L - Abteilung 4
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
10
2023-11-11
Zeitspringen M* - Abteilung 3
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
17
2023-11-06
Springprüfung Klasse L, Abteilung 4
Hallenspringen am Haffelsee
Team James
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
3
2023-11-06
Springprüfung Klasse M*, Abteilung 3
Hallenspringen am Haffelsee
Team James
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
1
2023-11-02
Zeitspringen Kl.M*, 2. Abt.
a l l e r . S E E L E N . 2023
Eventzentrum Zahr
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
19
2023-10-31
Springprüfung Klasse L, Abteilung 3
Gruselspass an Halloween
Team James
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
16
2023-10-31
Springprüfung Klasse M, Abteilung 2
Gruselspass an Halloween
Team James
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
19
5.7)
2023-10-23
M* Stilspringen, Abteilung 2
TS Moloney Showjumping Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
6
2023-10-23
M* Springen, Abteilung 3
TS Moloney Showjumping Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
1
2023-10-23
M* Punktespringen, Abteilung 3
TS Moloney Showjumping Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Reitschule Cederberg
Kim Lahrdorf
Diese Seite wurde in 0.299 Sekunden geladen
© 2012 - 2024 All Rights Reserved.
Ota yhteyttä
Tämä sivusto on täysin mielikuvitusta ja osa virtuaalipeliä.
Tällä sivustolla olevat tiedot ja eläimet ovat keksittyjä, eikä niitä ole oikeasti olemassa.
Mahdolliset yhtäläisyydet ovat sattumaa eivätkä tarkoituksellista.