Was soll das? Hier lesen!
Home
Hevoset
Hae
Rekisteröi
Tallit
Kantakirja
Kilpailukalenteri »
Login
Rekisteri
TGS
Papiergirlande
V-LN: 8442976 - V-ID: 175986
Trakehner Braune
Tamma
Avaa laajempi genetiikka: E/E a/A
168cm Korkea
Merkitty jalostushevoseksi
Hevosen nettisivut
Syntynyt (rekisterin mukaan):01.01.2017
Avaa laajempi genetiikka
Sport
Vielseitigkeit S
Omistushistoria
Kasvattanut
Trakehnergestüt Schlossallee
(Tina)
Nykyinen omistaja
Team James
(peachnblue)
KR Es geht weiter xx
v-LN: 7039203
Brauner Englisches Vollblut
Ferrero Küsschen xx
v-LN: 1860924
Brauner Englisches Vollblut
Küss mich xx
Fernandos Tochter
Es ist vorbei xx
v-LN: 2970569
Buckskin Englisches Vollblut
Charming Factor xx
Es geht weiter xx
CM Papierschnipsel
v-LN: 3452520
Brauner Trakehner
Kriminalautor
v-LN: 825330
Fuchs Trakehner
Winterdieb
Kriminalautorin
Papierblume
v-LN: 3247050
Dunkelbraun Trakehner
Superstar
Trakehner
Papierfeld
Trakehner
Rekisteröidyt jälkeläiset
Papiergirlande ei ole jälkeläisiä listattuna
Hae Jälkeläiset
Lisätiedot
Papiergirlande lisätietoja ei ole saatavilla
Jalostusarviointi
TGS Papiergirlande ei ole vielä täyttänyt kriteerejä arviointia varten.
Palkinnot
Papiergirlande ei omista palkintoja
Tulokset rekisterissä
Papiergirlande ei ole rekisteröitynä mihinkään yhdistykseen
Papiergirlande on saavuttanut 171 kilpailupistettä.
Sijoittuminen
Päivämäärä
Tiedot
Tapahtuma
Järjestäjä
Nykyinen omistaja
Ratsastaja
7
2024-06-11
Vielseitigkeit Kl. M - Dressur, Abteilung 2
Vielseitigkeitsturnier
TS Ponyland
Team James
Lotte Dreher
1
2024-06-11
Vielseitigkeit Kl. M - Springen, Abteilung 2
Vielseitigkeitsturnier
TS Ponyland
Team James
Lotte Dreher
2
2024-06-11
Vielseitigkeit Kl. M - Geländespringen, Abteilung 2
Vielseitigkeitsturnier
TS Ponyland
Team James
Lotte Dreher
1
2024-06-11
Vielseitigkeit Kl. M - Gesamtwertung, Abteilung 2
Vielseitigkeitsturnier
TS Ponyland
Team James
Lotte Dreher
20
52.95%)
2024-05-17
Vielseitigkeit CCI 3*-L - Dressur
Strand-Vielseitigkeit
Gutshof Erlengrund
Team James
Lotte Dreher
2
F:0 [0+0]/08:34)
2024-05-17
Vielseitigkeit CCI 3*-L - Gelände
Strand-Vielseitigkeit
Gutshof Erlengrund
Team James
Lotte Dreher
13
F:8 [8+0]/84.1s)
2024-05-17
Vielseitigkeit CCI 3*-L - Springen
Strand-Vielseitigkeit
Gutshof Erlengrund
Team James
Lotte Dreher
6
FS: 55.1 : D: 47.1 [20.] | XC: 0 [2.] | J: 8 [13.])
2024-05-17
Vielseitigkeit CCI 3*-L - Gesamtwertung
Strand-Vielseitigkeit
Gutshof Erlengrund
Team James
Lotte Dreher
4
70.37%)
2024-05-13
Vielseitigkeit CCI3*-L - Dressur, Abteilung 1
Shavaluke Trophy 2024
Gestüt Johannsen
Team James
Lotte Dreher
13
F:28 [0+28]/10:01)
2024-05-13
Vielseitigkeit CCI3*-L - Gelände, Abteilung 1
Shavaluke Trophy 2024
Gestüt Johannsen
Team James
Lotte Dreher
9
F:4 [4+0]/93.1s)
2024-05-13
Vielseitigkeit CCI3*-L - Springen, Abteilung 1
Shavaluke Trophy 2024
Gestüt Johannsen
Team James
Lotte Dreher
11
FS: 61.6 : D: 29.6 [4.] | XC: 28 [13.] | J: 4 [9.])
2024-05-13
Vielseitigkeit CCI3*-L - Gesamtwertung, Abteilung 1
Shavaluke Trophy 2024
Gestüt Johannsen
Team James
Lotte Dreher
9
2024-05-13
Stutenschau mit VS-Schwerpunkt ab 4 Jahre, Abteilung 3
Shavaluke Trophy 2024
Gestüt Johannsen
Team James
Lotte Dreher
6
70.26%)
2024-05-13
Vielseitigkeit CCI3*-S (Kl.M) - Dressur, 1. Abt.
Z E H N . j a h r e . Z A H R . tag#1
Eventzentrum Zahr
Team James
Lotte Dreher
30
F:123.2 [60+63.2]/09:11)
2024-05-13
Vielseitigkeit CCI3*-S (Kl.M) - Gelände, 1. Abt.
Z E H N . j a h r e . Z A H R . tag#1
Eventzentrum Zahr
Team James
Lotte Dreher
23
F:16 [16+0]/92.5s)
2024-05-13
Vielseitigkeit CCI3*-S (Kl.M) - Springen, 1. Abt.
Z E H N . j a h r e . Z A H R . tag#1
Eventzentrum Zahr
Team James
Lotte Dreher
30
FS: 168.9 : D: 29.7 [6.] | XC: 123.2 [30.] | J: 16 [23.])
2024-05-13
Vielseitigkeit CCI3*-S (Kl.M) - Gesamtwertung, 1. Abt.
Z E H N . j a h r e . Z A H R . tag#1
Eventzentrum Zahr
Team James
Lotte Dreher
20
64.93%)
2024-05-04
Vielseitigkeit Klasse CCI3*-S - Dressur
Couture Eventing Club - Mai Edition
Sportzentrum Redbird
Team James
Lotte Dreher
15
F:6.8 [4+2.8]/102.8s)
2024-05-04
Vielseitigkeit Klasse CCI3*-S - Springen
Couture Eventing Club - Mai Edition
Sportzentrum Redbird
Team James
Lotte Dreher
10
F:20 [20+0]/06:25)
2024-05-04
Vielseitigkeit Klasse CCI3*-S - Gelände
Couture Eventing Club - Mai Edition
Sportzentrum Redbird
Team James
Lotte Dreher
11
FS: 61.9 : D: 35.1 [20.] | J: 6.8 [15.] | XC: 20 [10.])
2024-05-04
Vielseitigkeit Klasse CCI3*-S - Gesamtwertung
Couture Eventing Club - Mai Edition
Sportzentrum Redbird
Team James
Lotte Dreher
20
59.18%)
2024-04-25
Vielseitigkeit Klasse CCI3*-S - Dressur, Abteilung 1
Couture Eventing Club
Sportzentrum Redbird
Team James
Lotte Dreher
1
F:0 [0+0]/86.8s)
2024-04-25
Vielseitigkeit Klasse CCI3*-S - Springen, Abteilung 1
Couture Eventing Club
Sportzentrum Redbird
Team James
Lotte Dreher
5
F:6 [0+6]/06:48)
2024-04-25
Vielseitigkeit Klasse CCI3*-S - Gelände, Abteilung 1
Couture Eventing Club
Sportzentrum Redbird
Team James
Lotte Dreher
3
FS: 46.8 : D: 40.8 [20.] | J: 0 [1.] | XC: 6 [5.])
2024-04-25
Vielseitigkeit Klasse CCI3*-S - Gesamtwertung, Abteilung 1
Couture Eventing Club
Sportzentrum Redbird
Team James
Lotte Dreher
4
66.63%)
2024-04-23
Vielseitigkeit CCI 3*-L - Dressur, Abteilung 1
Strand-Vielseitigkeit
Gutshof Erlengrund
Team James
Lotte Dreher
3
F:2 [0+2]/08:56)
2024-04-23
Vielseitigkeit CCI 3*-L - Gelände, Abteilung 1
Strand-Vielseitigkeit
Gutshof Erlengrund
Team James
Lotte Dreher
1
F:0 [0+0]/86.2s)
2024-04-23
Vielseitigkeit CCI 3*-L - Springen, Abteilung 1
Strand-Vielseitigkeit
Gutshof Erlengrund
Team James
Lotte Dreher
1
FS: 35.4 : D: 33.4 [4.] | XC: 2 [3.] | J: 0 [1.])
2024-04-23
Vielseitigkeit CCI 3*-L - Gesamtwertung, Abteilung 1
Strand-Vielseitigkeit
Gutshof Erlengrund
Team James
Lotte Dreher
17
59.64%)
2024-04-20
CCI3*-L - Dressur, Abteilung 2
Black Velvet Cup 2024
Gestüt Schwarze Perle
Team James
Lotte Dreher
11
F:28.4 [0+28.4]/10:02)
2024-04-20
CCI3*-L - Gelände, Abteilung 2
Black Velvet Cup 2024
Gestüt Schwarze Perle
Team James
Lotte Dreher
7
F:4 [4+0]/91.4s)
2024-04-20
CCI3*-L - Springen, Abteilung 2
Black Velvet Cup 2024
Gestüt Schwarze Perle
Team James
Lotte Dreher
10
FS: 72.8 : D: 40.4 [17.] | XC: 28.4 [11.] | J: 4 [7.])
2024-04-20
CCI3*-L - Gesamtwertung, Abteilung 2
Black Velvet Cup 2024
Gestüt Schwarze Perle
Team James
Lotte Dreher
3
6.5)
2024-04-16
Vielseitigkeit Kl. M - Dressur, Abteilung 1
Vielseitigkeit am Haffelsee
Team James
Team James
Lotte Dreher
7
F:4 [4+0]/86.5s)
2024-04-16
Vielseitigkeit Kl. M - Springen, Abteilung 1
Vielseitigkeit am Haffelsee
Team James
Team James
Lotte Dreher
18
F:80 [0+80]/09:33)
2024-04-16
Vielseitigkeit Kl. M - Gelände, Abteilung 1
Vielseitigkeit am Haffelsee
Team James
Team James
Lotte Dreher
17
FS: 136.5 : D: 52.5 [3.] | J: 4 [7.] | XC: 80 [18.])
2024-04-16
Vielseitigkeit Kl. M - Gesamtwertung, Abteilung 1
Vielseitigkeit am Haffelsee
Team James
Team James
Lotte Dreher
13
2024-04-07
VS Klasse M - Gruppe 3
Vielseitig in den Frühling
Turnierstall Zille
Team James
Lotte Dreher
12
2024-04-04
Geländespringen Kl. M
Geländespringen
TS Ponyland
Team James
Lotte Dreher
33
5.5)
2024-04-04
Vielseitigkeit M - Dressur, Abteilung 2
Cross-Country at April
Sporthorses Thompson
Team James
Lotte Dreher
3
F:4 [4+0]/76.8s)
2024-04-04
Vielseitigkeit M - Springen, Abteilung 2
Cross-Country at April
Sporthorses Thompson
Team James
Lotte Dreher
el.
2024-04-04
Vielseitigkeit M - Gelände, Abteilung 2
Cross-Country at April
Sporthorses Thompson
Team James
Lotte Dreher
el.
FS: elim. : D: 67.5 [33.] | J: 4 [3.] | XC: -)
2024-04-04
Vielseitigkeit M - Gesamtwertung, Abteilung 2
Cross-Country at April
Sporthorses Thompson
Team James
Lotte Dreher
10
63.85%)
2024-03-17
Vielseitigkeit CCI 3*-L - Dressur, Abteilung 2
Strand-Vielseitigkeit
Gutshof Erlengrund
Team James
Lotte Dreher
13
F:72.4 [0+72.4]/11:52)
2024-03-17
Vielseitigkeit CCI 3*-L - Gelände, Abteilung 2
Strand-Vielseitigkeit
Gutshof Erlengrund
Team James
Lotte Dreher
10
F:8.4 [8+0.4]/96.6s)
2024-03-17
Vielseitigkeit CCI 3*-L - Springen, Abteilung 2
Strand-Vielseitigkeit
Gutshof Erlengrund
Team James
Lotte Dreher
12
FS: 117 : D: 36.2 [10.] | XC: 72.4 [13.] | J: 8.4 [10.])
2024-03-17
Vielseitigkeit CCI 3*-L - Gesamtwertung, Abteilung 2
Strand-Vielseitigkeit
Gutshof Erlengrund
Team James
Lotte Dreher
3
7.4)
2024-03-14
Vielseitigkeit Kl. M - Dressur, Abteilung 3
März-Eventing
Gestüt Johannsen
Team James
Lotte Dreher
13
F:16 [16+0]/89.3s)
2024-03-14
Vielseitigkeit Kl. M - Springen, Abteilung 3
März-Eventing
Gestüt Johannsen
Team James
Lotte Dreher
13
F:40.8 [40+0.8]/06:15)
2024-03-14
Vielseitigkeit Kl. M - Gelände, Abteilung 3
März-Eventing
Gestüt Johannsen
Team James
Lotte Dreher
11
FS: 95.8 : D: 39 [3.] | J: 16 [13.] | XC: 40.8 [13.])
2024-03-14
Vielseitigkeit Kl. M - Gesamtwertung, Abteilung 3
März-Eventing
Gestüt Johannsen
Team James
Lotte Dreher
14
2024-03-03
Vielseitigkeit Kl. M - Dressur, Abteilung 2
Vielseitigkeitstag
TS Ponyland
Team James
Lotte Dreher
20
2024-03-03
Vielseitigkeit Kl. M - Springen, Abteilung 2
Vielseitigkeitstag
TS Ponyland
Team James
Lotte Dreher
4
2024-03-03
Vielseitigkeit Kl. M - Gelände, Abteilung 2
Vielseitigkeitstag
TS Ponyland
Team James
Lotte Dreher
16
2024-03-03
Vielseitigkeit Kl. M - Gesamtwertung, Abteilung 2
Vielseitigkeitstag
TS Ponyland
Team James
Lotte Dreher
9
63.93%)
2024-02-20
Vielseitigkeit CCI 3*-S - Dressur, Abteilung 1
Strand-Vielseitigkeit
Gutshof Erlengrund
Team James
Lotte Dreher
2
F:0.8 [0+0.8]/06:35)
2024-02-20
Vielseitigkeit CCI 3*-S - Gelände, Abteilung 1
Strand-Vielseitigkeit
Gutshof Erlengrund
Team James
Lotte Dreher
7
F:4.8 [4+0.8]/98.0s)
2024-02-20
Vielseitigkeit CCI 3*-S - Springen, Abteilung 1
Strand-Vielseitigkeit
Gutshof Erlengrund
Team James
Lotte Dreher
2
FS: 41.7 : D: 36.1 [9.] | XC: 0.8 [2.] | J: 4.8 [7.])
2024-02-20
Vielseitigkeit CCI 3*-S - Gesamtwertung, Abteilung 1
Strand-Vielseitigkeit
Gutshof Erlengrund
Team James
Lotte Dreher
10
2024-02-14
M- Gelände
Valentinstag-Turnier
Die Haltergemeinschaft
Team James
Lotte Dreher
22
5.6)
2024-02-06
Indoor-Vielseitigkeit Kl. M - Dressur, Abteilung 4
Season Opening 2024 - Indoor Eventing
Team James
Team James
Lotte Dreher
12
F:16 [16+0]/76.2s)
2024-02-06
Indoor-Vielseitigkeit Kl. M - Springen, Abteilung 4
Season Opening 2024 - Indoor Eventing
Team James
Team James
Lotte Dreher
9
F:20 [20+0]/05:59)
2024-02-06
Indoor-Vielseitigkeit Kl. M - Gelände, Abteilung 4
Season Opening 2024 - Indoor Eventing
Team James
Team James
Lotte Dreher
13
FS: 102 : D: 66 [22.] | J: 16 [12.] | XC: 20 [9.])
2024-02-06
Indoor-Vielseitigkeit Kl. M - Gesamtwertung, Abteilung 4
Season Opening 2024 - Indoor Eventing
Team James
Team James
Lotte Dreher
9
2024-01-24
Geländespringen Kl. M, Abteilung 1
Indoor-Geländespringen
TS Ponyland
Team James
Lotte Dreher
1
2024-01-21
VS Klasse M - Gruppe 2
Vielseitig unterwegs
Turnierstall Zille
Team James
Lotte Dreher
13
54.51%)
2024-01-12
Vielseitigkeit CCI 3*-S - Dressur, Abteilung 2
Strand-Vielseitigkeit
Gutshof Erlengrund
Team James
Lotte Dreher
10
F:20 [0+20]/07:23)
2024-01-12
Vielseitigkeit CCI 3*-S - Gelände, Abteilung 2
Strand-Vielseitigkeit
Gutshof Erlengrund
Team James
Lotte Dreher
1
F:0 [0+0]/93.3s)
2024-01-12
Vielseitigkeit CCI 3*-S - Springen, Abteilung 2
Strand-Vielseitigkeit
Gutshof Erlengrund
Team James
Lotte Dreher
8
FS: 65.5 : D: 45.5 [13.] | XC: 20 [10.] | J: 0 [1.])
2024-01-12
Vielseitigkeit CCI 3*-S - Gesamtwertung, Abteilung 2
Strand-Vielseitigkeit
Gutshof Erlengrund
Team James
Lotte Dreher
10
6.6)
2024-01-10
Indoor-Vielseitigkeit Kl. M - Dressur, Abteilung 2
Johannsen Indoor Trials
Gestüt Johannsen
Team James
Lotte Dreher
15
F:12 [12+0]/84.3s)
2024-01-10
Indoor-Vielseitigkeit Kl. M - Springen, Abteilung 2
Johannsen Indoor Trials
Gestüt Johannsen
Team James
Lotte Dreher
20
F:57.6 [20+37.6]/07:47)
2024-01-10
Indoor-Vielseitigkeit Kl. M - Gelände, Abteilung 2
Johannsen Indoor Trials
Gestüt Johannsen
Team James
Lotte Dreher
20
FS: 120.6 : D: 51 [10.] | J: 12 [15.] | XC: 57.6 [20.])
2024-01-10
Indoor-Vielseitigkeit Kl. M - Gesamtwertung, Abteilung 2
Johannsen Indoor Trials
Gestüt Johannsen
Team James
Lotte Dreher
2
2023-11-23
Geländepferdeprüfung Klasse M* (von 5 bis 7 Jahre)
Mittlerer Turniertag
Turnierstall Summerland
Team James
Lotte Dreher
25
5.4)
2023-11-14
Indoor-Vielseitigkeit Kl. L - Dressur, Abteilung 2
Indoor Eventing Show am Haffelsee
Team James
Team James
Lotte Dreher
6
F:4 [4+0]/73.7s)
2023-11-14
Indoor-Vielseitigkeit Kl. L - Springen, Abteilung 2
Indoor Eventing Show am Haffelsee
Team James
Team James
Lotte Dreher
el.
2023-11-14
Indoor-Vielseitigkeit Kl. L - Gelände, Abteilung 2
Indoor Eventing Show am Haffelsee
Team James
Team James
Lotte Dreher
el.
FS: elim. : D: 69 [25.] | J: 4 [6.] | XC: -)
2023-11-14
Indoor-Vielseitigkeit Kl. L - Gesamtwertung, Abteilung 2
Indoor Eventing Show am Haffelsee
Team James
Team James
Lotte Dreher
13
63.06%)
2023-11-07
Vielseitigkeit CCI 2*-L - Dressur, Abteilung 1
Strand-Vielseitigkeit
Gutshof Erlengrund
Team James
Lotte Dreher
12
F:64.8 [20+44.8]/09:43)
2023-11-07
Vielseitigkeit CCI 2*-L - Gelände, Abteilung 1
Strand-Vielseitigkeit
Gutshof Erlengrund
Team James
Lotte Dreher
8
F:8 [8+0]/81.0s)
2023-11-07
Vielseitigkeit CCI 2*-L - Springen, Abteilung 1
Strand-Vielseitigkeit
Gutshof Erlengrund
Team James
Lotte Dreher
12
FS: 109.7 : D: 36.9 [13.] | XC: 64.8 [12.] | J: 8 [8.])
2023-11-07
Vielseitigkeit CCI 2*-L - Gesamtwertung, Abteilung 1
Strand-Vielseitigkeit
Gutshof Erlengrund
Team James
Lotte Dreher
15
63.11%)
2023-11-06
CCI2*-S - Dressur, Abteilung 1
TS Moloney Horse Trails November Festival
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Team James
Lotte Dreher
12
F:43.2 [0+43.2]/07:51)
2023-11-06
CCI2*-S - Springen, Abteilung 1
TS Moloney Horse Trails November Festival
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Team James
Lotte Dreher
14
F:20 [20+0]/76.2s)
2023-11-06
CCI2*-S - Gelände, Abteilung 1
TS Moloney Horse Trails November Festival
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Team James
Lotte Dreher
12
FS: 100.1 : D: 36.9 [15.] | XC: 43.2 [12.] | J: 20 [14.])
2023-11-06
CCI2*-S - Gesamtwertung, Abteilung 1
TS Moloney Horse Trails November Festival
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Team James
Lotte Dreher
6
2023-10-31
Stilgeländeritt Klasse L, Abteilung 1
Gruselspass an Halloween
Team James
Team James
Lotte Dreher
16
6.2)
2023-10-25
Vielseitigkeit Kl. L - Dressur, Abteilung 2
Eventing @ Johannsen
Gestüt Johannsen
Team James
Lotte Dreher
23
F:25 [8+17]/112.2s)
2023-10-25
Vielseitigkeit Kl. L - Springen, Abteilung 2
Eventing @ Johannsen
Gestüt Johannsen
Team James
Lotte Dreher
2
F:0 [0+0]/05:53)
2023-10-25
Vielseitigkeit Kl. L - Gelände, Abteilung 2
Eventing @ Johannsen
Gestüt Johannsen
Team James
Lotte Dreher
11
FS: 82 : D: 57 [16.] | J: 25 [23.] | XC: 0 [2.])
2023-10-25
Vielseitigkeit Kl. L - Gesamtwertung, Abteilung 2
Eventing @ Johannsen
Gestüt Johannsen
Team James
Lotte Dreher
1
2023-10-21
Geländespringen L - Abteilung 4
NCC Kleines Geländefest
Nereus Competition Corner
Team James
Lotte Dreher
2
73.51%)
2023-10-17
Vielseitigkeit CCI 2*-S - Dressur, Abteilung 1
Strand-Vielseitigkeit
Gutshof Erlengrund
Team James
Lotte Dreher
5
F:10.8 [0+10.8]/06:30)
2023-10-17
Vielseitigkeit CCI 2*-S - Gelände, Abteilung 1
Strand-Vielseitigkeit
Gutshof Erlengrund
Team James
Lotte Dreher
5
F:4 [4+0]/76.1s)
2023-10-17
Vielseitigkeit CCI 2*-S - Springen, Abteilung 1
Strand-Vielseitigkeit
Gutshof Erlengrund
Team James
Lotte Dreher
1
FS: 41.3 : D: 26.5 [2.] | XC: 10.8 [5.] | J: 4 [5.])
2023-10-17
Vielseitigkeit CCI 2*-S - Gesamtwertung, Abteilung 1
Strand-Vielseitigkeit
Gutshof Erlengrund
Team James
Lotte Dreher
13
59.55%)
2023-10-16
CCI2*-S - Dressur, Abteilung 2
TS Moloney Horse Trails October Festival
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Team James
Lotte Dreher
6
F:17.2 [0+17.2]/06:46)
2023-10-16
CCI2*-S - Springen, Abteilung 2
TS Moloney Horse Trails October Festival
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Team James
Lotte Dreher
12
F:12.4 [12+0.4]/96.5s)
2023-10-16
CCI2*-S - Gelände, Abteilung 2
TS Moloney Horse Trails October Festival
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Team James
Lotte Dreher
7
FS: 70.1 : D: 40.5 [13.] | XC: 17.2 [6.] | J: 12.4 [12.])
2023-10-16
CCI2*-S - Gesamtwertung, Abteilung 2
TS Moloney Horse Trails October Festival
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Team James
Lotte Dreher
25
6.6)
2023-10-15
Finale Trakehner Geländepferdechampionat
5. Vesländisches Trakehnerchampionat
Sternhof
Team James
Lotte Dreher
4
7.1)
2023-10-14
Trakehner Stutenchampionesse Vorrunde, Abteilung 11
5. Vesländisches Trakehnerchampionat
Sternhof
Team James
Lotte Dreher
24
7.0)
2023-10-14
Qualifikation Trakehner Geländepferdechampionat
5. Vesländisches Trakehnerchampionat
Sternhof
Team James
Lotte Dreher
7
67.07%)
2023-10-12
CCI2*-S - Dressur, Section 5
TS Moloney Horse Trails
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Team James
Lotte Dreher
17
F:98 [20+78]/09:18)
2023-10-12
CCI2*-S - Springen, Section 5
TS Moloney Horse Trails
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Team James
Lotte Dreher
1
F:4 [4+0]/71.8s)
2023-10-12
CCI2*-S - Gelände, Section 5
TS Moloney Horse Trails
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Team James
Lotte Dreher
17
FS: 134.9 : D: 32.9 [7.] | XC: 98 [17.] | J: 4 [1.])
2023-10-12
CCI2*-S - Gesamtwertung, Section 5
TS Moloney Horse Trails
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Team James
Lotte Dreher
Diese Seite wurde in 0.261 Sekunden geladen
© 2012 - 2024 All Rights Reserved.
Ota yhteyttä
Tämä sivusto on täysin mielikuvitusta ja osa virtuaalipeliä.
Tällä sivustolla olevat tiedot ja eläimet ovat keksittyjä, eikä niitä ole oikeasti olemassa.
Mahdolliset yhtäläisyydet ovat sattumaa eivätkä tarkoituksellista.